Wauw, wat is eettafel 'Faber' uit de Sohome collectie een plaatje om te zien. De vorm van het blad is het eerste dat meteen opvalt als je de tafel ziet. De uiteindes zijn afgerond, waardoor je daar nog eens 2 extra zitplekken hebt. Ook als je kinderen hebt is de eettafel een goede keus. Ze kunnen zich niet hard stoten tegen de punten. Het blad is gemaakt van mangohout, welke zwart is gelakt. Deze houtsoort is erg duurzaam en heeft weinig onderhoud nodig.
Het blad rust op een zwart stalen onderstel. Dit maakt van de eettafel echt één geheel. Het onderstel loopt door onder het midden van de tafel en heeft een opvallende look. Het enige dat nu nog mist in je eethoek zijn stijlvolle eetkamerstoelen voor rondom de tafel. Kies uit drie verschillende afmetingen en geef eettafel 'Faber' een prachtige plek in jouw interieur.
Bestel mee: onderhoudsset om je meubel in topconditie te houden
Deze unieke set bevat een effectieve reiniger en een verzorgingsproduct speciaal voor houten meubelen met een matte laklaag. De set reinigt, verzorgt en biedt extra bescherming zonder een glanslaag achter te laten.
Merk: | Sohome |
---|---|
Materiaal: | Mangohout en staal afgewerkt in kleur zwart |
Montage: | Poten zelf te monteren |
Lengte: | 200 cm |
Breedte: | 100 cm |
Hoogte: | 76 cm |
Aanwezig in de Concept Store? | Ja, dit artikel is aanwezig in onze Concept Store in Barneveld in de maat 240 x 100 cm |
Wil je dit artikel komen bekijken in onze Concept Store in Barneveld?Je bent van harte welkom tijdens onze openingstijden.
Concept Store